Понеділок, 17.12.2018, 22:15

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

 Вихід | Вхід
» Меню сайту

ВІТАЄМО! 
Призера ІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Поп Ярославу (10 клас)
ІІІ місце 

МОЛОДЕЦЬ ! ! !

ВІТАЄМО!!!
Переможців конкурсу "Рівність та права людини"
Борисенко Анастасію (9-В клас) - номінація "Есе"
І місце
Анткевич Вікторію (10 клас) - номінація "Фоторобота"
І місце

МОЛОДЦІ!!!

ВІТАЄМО! 
Призера ІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Синетара Івана (10 клас)
ІІІ місце 

МОЛОДЕЦЬ ! ! !

ВІТАЄМО! 
Призерів ІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Чіку Костянтина (10 клас)
ІІ місце 
Понзель Юлію (8-В клас)
ІІІ місце

МОЛОДЦІ ! ! !

ВІТАЄМО! 
Призерів ІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 
Штибеля Олександра (8-Б клас)
ІІ місце 
Геращенко Яну (8-А клас)
ІІ місце
Рошканюк Анастасію (9-Б клас)
ІІ місце
Рацина Дениса (8-В клас)
ІІІ місце
Посоховську Анастасію (9-А клас)
ІІІ місце
Поп Ярославу (10 клас)
ІІІ місце

МОЛОДЦІ ! ! !

ВІТАЄМО! 
Призерів ІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови 
Ердик Анастасію (8-Б клас)
І місце 
Дрозду Дарію (8-Б клас)
ІІ місце
Подобєдову Тетяну (9-В клас)
ІІІ місце
Шпіньову Тамару (9-А клас)
ІІІ місце

МОЛОДЦІ ! ! !

ВІТАЄМО!
Призерів ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з
української мови ім. Петра Яцика
Мазур Ольгу (4-В клас)
І місце
Савулу Олександру (6-А клас)
І місце
Дрозду Дарію (8-Б клас)
ІІІ місце

МОЛОДЦІ !!!

ВІТАЄМО! 
Призера ІІ етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 
Понзель Юлію (8-В клас)
ІІІ місце 

МОЛОДЕЦЬ! ! !

ВІТАЄМО!
Призера ІІ етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади з географії
Шпіньову Тамару (9-А клас)
ІІІ місце

МОЛОДЕЦЬ!!!

ВІТАЄМО!
Переможця ІХ Міжнародного
мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка
Мамчур Каріну (5-Б клас)
І місце

МОЛОДЕЦЬ!!!

ВІТАЄМО!
Призера ІІ етапу Всеукраїнської 
учнівської олімпіади з економіки
Синетара Івана (10 кл.)
ІІ місце

МОЛОДЕЦЬ!!!

 

ВІТАЄМО!
Переможця ІІ етапу Всеукраїнської 
учнівської олімпіади з екології
Хованову Олександру (10 кл.)
І місце

МОЛОДЕЦЬ!!!

Щиро вітаємо Анткевич Вікторію (10 кл.) та Синетара Івана (10 кл.) з перемогою у виборах до учнівського врядування м. Ужгорода "КОРЗО". Бажаємо вам неабияких успіхів і натхнення! Сміливо йдіть до мети, втілюйте свої ідеї, творіть, надихайте, будьте прикладом для інших. 
ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!! МОЛОДЦІ!!!

   

З 31 жовтня по 4 листопада 2018 р. у місті Дніпро відбулися ігри фінального туру чемпіонату

України з водного поло серед юнаків 2004 р.н. та молодше.

Учні 9-В класу Бібіков Максим, Костів Андрій, Данканич Дмитро та Туряниця Максим у складі команди "Динамо Ужгород"

вже вдруге стали Чемпіонами України.
МОЛОДЦІ!!!

   

ВІТАЄМО!
Призера обласного етапу
Всеукраїнського конкурсу 
робіт юних фотоаматорів 
"Моя Україно!"
Анткевич Вікторію (10 кл.)
ІІІ місце

МОЛОДЕЦЬ!

ВІТАЄМО!
Призерів обласного конкурсу
літературних творів, творів образотворчого мистецтва
та фоторобіт на тему "Захисники України: історія та сьогодення":
Ситнову Лідію (10 кл.) - номінація "Вірш"
ІІ місце
Гебеша Максима (7-Б кл.) - номінація "Малюнок"
ІІІ місце
Фурданич Юлію (8-Б кл.) - номінація "Фоторобота"
ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з екології

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

» КАЛЕНДАР
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

» КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Block content


» Друзі сайту




Copyright MyCorp © 2018