П`ятниця, 13.12.2019, 06:03

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

 Вихід | Вхід
» Меню сайту

Вітаємо!
Переможців конкурсу фотографій
«Такі, як є: СТОП БУЛІНГ»
Красіцьку Ангеліну (5-Б клас) – ІІ місце
Анткевич Вікторію (11 клас) – ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!

ВІТАЄМО!
Переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з інформаційних технологій
Лахоцького Олександра (8-А) - ІІІ місце

МОЛОДЕЦЬ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіад з інформатики
Вишомирського Романа (9-В) - І місце

МОЛОДЕЦЬ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіад з правознавства
Дрозду Дарію (9-Б) - ІІ місце
Понзель Юлію (9-В клас) - ІІІ місце
Поп Ярославу (11 клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіад з хімії
Балажа Крістіана (7-А) - ІІ місце
Понзель Юлію (9-В клас) - ІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з фізики
Балажа Крістіана (7-А) - І місце
Борисенко Анастасію (10-А клас) - ІІІ місце
Чіку Костянтина (11 клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з трудового навчання
Юрика Федора (9-В) - І місце
Палцулич Аліну (9-В клас) - ІІ місце
Рошканюк Анастасію (10-А клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з математики
Балажа Крістіана (7-А) - ІІІ місце
Чіку Костянтина (11 клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з української мови і літератури

Савулу Олександру (7-А) - ІІ місце
Рошканюк Анастасію (10-А клас) - ІІ місце

Матвіїв Марію (8-А) - ІІІ місце
Дрозду Дарію (9-Б клас) - ІІІ місце
Хованову Олександру (11 клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з біології
Рошканюк Анастасію (10-А клас) - ІІІ місце
Дрозду Дарію (9-Б клас) - ІІІ місце
Турянчича Юрія (8-В клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з економіки
Кіру Андріану (10-А клас) - ІІІ місце
Понзель Юлію (9-В клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу обласного конкурсу "Захисники України: історія та сьогодення"
Пугу Юлію (7-А) - І місце
(номінація "Лист")
Фурданич Юлію (9-Б) - ІІІ місце
(номінація "Фоторобота")

МОЛОДЦІ!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з німецької мови
Подобєдову Тетяну (10-А клас) - ІІ місце
Шпіньову Тамару (10-Б) - ІІІ місце
Дрозду Дарію (9-Б клас) - ІІІ місце
Ердик Анастасію (9-Б клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

ВІТАЄМО!
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з екології
Рошканюк Анастасію (10-А клас) - І місце
Хрипак Катерину (11 клас) - ІІІ місце

МОЛОДЦІ!!!!

Результати І (шкільного) етапу XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика у 2019-2020 н.р.

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з технічної праці (25.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці (25.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (24.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (23.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (22.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (22.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (21.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (17.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки (18.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (17.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (15.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (11.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (10.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови (09.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (09.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (08.10.2019)

Протокол І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (07.10.2019)

 

Результати І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу чнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019-2020 н.р.

 

ВІТАЄМО!

Команду школи з ІІ місцем у міському етапі Всеукраїнського турніру юних знавців хімії (10.10.2019)

Команду школи з ІІІ місцем у міському етапі Всеукраїнського турніру юних знавців біології (09.10.2019)

» КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Block content


» Друзі сайту




Copyright MyCorp © 2019